«Електронний документообіг для підприємців» — спільний онлайн-курс Deals та «Дія»

«Електронний документообіг для підприємців» — спільний онлайн-курс Deals та «Дія»

Міністерство цифрової трансформації та компанія Deals випустили спільний освітній курс «Електронний документообіг для підприємців» для онлайн-платформи «Дія.Бізнес».

Він складається з п’яти серій, які тривають від трьох до шести хвилин. Спікер курсу — Олександр Вернигора, директор Deals та керівник напряму діджиталізації в СУП, розповідає підприємцям як і навіщо треба впроваджувати системи ЕДО. Його напарницею стала Христина Венгриняк, юристка та прихильниця цифрових трансформацій.

У відео можна почути практичну інформацію про електронний документообіг: що це таке, навіщо він потрібен, у чому його переваги, як обрати систему ЕДО, як електронний документообіг допомагає економити, виводить ефективність на вищий рівень тощо.

Мета курсу — налагодити бізнес-процеси та роботу команди, запровадити електронний документообіг і перевести бізнес в онлайн.

За кілька днів на платформі курс став одним із найпопулярніших, і його дуже часто додивляються до кінця, що є добрим ідентифікатором його необхідності та зацікавленості підприємців у темі ЕДО.

Tags