Компанія >deals надає можливість безкоштовного користування системою електронного документообігу до кінця жорсткого карантину

Компанія >deals надає можливість безкоштовного користування системою електронного документообігу до кінця жорсткого карантину

Коротко: українська компанія Intecracy Deals вирішила підтримати ділову активність українського бізнесу в період карантину.

До кінця жорсткого карантину у 2020 році системою зовнішнього електронного документообігу >deals  можна користуватися безкоштовно: зняття плати за електронний підпис здійснюватися не буде. Просто зареєструйтесь за посиланням. Погоджуйте та відправляйте контрагентам підписані за допомогою електронного підпису документи навіть не з'являючись в офісі та виконуючи усі настанови МОЗ.

Як продовжувати активно вести бізнес у нинішній ситуації? Один зі способів — перевести весь документообіг в електронний формат та продовжити працювати віддалено Саме для цього >deals надає українським компаніям можливість безкоштовно користуватися сервісом зовнішнього електронного документообігу до кінця квітня.

Користуючись >deals  юристи, фінансисти та керівники компаній можуть узгоджувати та підписувати документи за допомогою електронного підпису 24/7 звідки завгодно, де є інтернет. Бізнес буде ефективно працювати навіть в умовах тотального карантину. В будь-який час, з будь-якого пристрою, ви можете зайти в систему та відстежити, на якому етапі узгодження перебуває той, чи інший документ. Саме час підписувати електронні документи. Підтримайте важливі процеси вашого бізнесу. 

Для того, щоб скористатися послугою >deals необхідно просто заповнити відповідну реєстраційну форму. Якщо вам потрібна допомога в налагоджені віддаленої роботи з документами: менеджер >deals зв'яжеться з вами і ви розпочнете підписувати електронні документи вже зараз. Учасники акції матимуть змогу безкоштовно підписати і відправити контрагентам 1000 документів. Всі чинні тарифні пакети будуть пролонговані. Оплата за підписи в цей період не нараховуватиметься.

Скористайтесь чудовою нагодою підписувати документи онлайн вже сьогодні звернувшись до менеджерів Deals:

тел.: +380 (93) 153 81 95

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сайт: dealssign.com

Facebook @dealssign 

Україна, м. Київ, вул. Новокостянтинівська, 15/15 Київ, Україна, 04080

Image

Швидкий перехід

Про нас

Офіс

Україна, Київ-04080
вулиця Новокостянтинівська, 15/15